dzisiaj: 183, wczoraj: 92
ogółem: 1 867 344
statystyki szczegółowe
A-klasa » Przemyśl | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klasyfikacja strzelców po
I rundzie sezonu
2017/2018 Klasy "B"
więcej w rozwinięciu...
Po I rundzie sezonu,
liderem klasyfikacji strzelców został
Paweł Trojnar z Wesołej Zadąbrowie
który ustrzelił 21 bramek.
Najlepszymi strzelcami 11 kolejki zostali:
Łukasz Gierula z Czarni Bolestraszyce,
Artur Ścigaj z Fortu Jaksmanice,
Radosław Buksa z Gwiazdy Maćkowice,
Kamil Mazur z Żurawianki Żurawica,
którzy zaliczyli dwa trafienia.
21 bramek:
Paweł Trojnar (Wesoła Zadąbrowie) (+1)
12 bramek:
Radosław Buksa (Gwiazda Maćkowice) (+2)
Mateusz Gołębiowski (Fort Jaksmanice) (+1)
10 bramek:
Kamil Mazur (Żurawianka Żurawica) (+2)
Artur Ścigaj (Fort Jaksmanice) (+2)
9 bramek:
Mateusz Zagulak (Cresovia Kalników) (+1)
Tomasz Sidor (Gwiazda Maćkowice)
7 bramek:
Daniel Kamler (Żurawianka Żurawica)
Łukasz Kulikowski (Gwiazda Maćkowice)
6 bramek:
Paweł Duński (Unia Fredropol)
Artur Karbowniczyn (Wesoła Zadąbrowie) (+1)
5 bramek:
Daniel Nienadowski (Unia Fredropol)
Andrzej Senejkow (Cresovia Kalników) (+1)
Daniel Kohut (Żurawianka Żurawica)
Łukasz Antonik (LKS Niziny)
Bartłomiej Domaradzki (Fort Jaksmanice)
Jakub Szydłowski (Rada Orzechowce)
4 bramki:
Konrad Pelc (Unia Fredropol)
Jacek Polny (Cresovia Kalników) (+1)
Adrian Pelc (LKS Niziny)
Krystian Kościk (LKS Niziny)
Michał Kowalczyk (Leśnik Bircza)
3 bramki:
Grzegorz Kazimierz (Unia Fredropol) (+1)
Arkadiusz Bem (Unia Fredropol)
Łukasz Gierula (Czarni Bolestraszyce) (+2)
Rafał Piasny (Błyskawica Łuczyce) (+1)
Krzysztof Świszcz (Wesoła Zadąbrowie) (+1)
Arkadiusz Droń (Fort Jaksmanice) (+1)
Miłosz Urban (Fort Jaksmanice)
Jurij Bufan (Cresovia Kalników)
Dominik Biały (Żurawianka Żurawica)
Patryk Partyka (Żurawianka Żurawica)
Krzysztof Bajwoluk (Żurawianka Żurawica)
Piotr Jaroch (LKS Niziny)
Bartosz Czechowicz (LKS Niziny)
Dawid Chrapek (Jawor Nehrybka)
2 bramki:
Arkadiusz Sowa (Unia Fredropol)
Mateusz Bielech (Czarni Bolestraszyce) (+1)
Jarosław Kaszycki (Czarni Bolestraszyce)
Rafał Sielski (Czarni Bolestraszyce)
Sebastian Musz (LKS Niziny)
Daniel Cielewicz (Błyskawica Łuczyce)
Adrian Rożnowski (Cresovia Kalników)
Jarosław Gawłowski (Żurawianka Żurawica)
Maciej Świszcz (Wesoła Zadąbrowie)
Marcin Hryniszyn (Rada Orzechowce)
Krzysztof Grodecki (Leśnik Bircza)
Piotr Barszczak (Gwiazda Maćkowice)
1 bramka:
Zbigniew Kopeć (Unia Fredropol)
Arkadiusz Bal (Unia Fredropol)
Krystian Murawski (Czarni Bolestraszyce) (+1)
Łukasz Krawiec (Czarni Bolestraszyce)
Marcin Wasyliszyn (Leśnik Bircza) (+1)
Patryk Leszczawski (Leśnik Bircza) (+1)
Paweł Maculak (Leśnik Bircza)
Kamil Lechowicz (Leśnik Bircza)
Michał Pacławski (Leśnik Bircza)
Maciej Ochman (Leśnik Bircza)
Fabian Popowniak (Leśnik Bircza)
Przemysław Cybulski (Leśnik Bircza)
Mateusz Słowik (Wesoła Zadąbrowie)
Patryk Gancarz (Wesoła Zadąbrowie)
Lucjan Bachurski (Wesoła Zadąbrowie)
Marcin Solarczyk (Cresovia Kalników)
Sebastian Szczerbicki (Jawor Nehrybka)
Marcin Górniak (Żurawianka Żurawica)
Andrzej Beer (Żurawianka Żurawica)
Konrad Majcher (Żurawianka Żurawica)
Adrian Bajwoluk (Żurawianka Żurawica)
Kamil Gudzela (LKS Niziny)
Damian Kazieczko (LKS Niziny)
Kacper Nuckowski (LKS Niziny)
Krystian Bytnar (LKS Niziny)
Damian Nikholz (LKS Niziny)
Krzysztof Łuc (Gwiazda Maćkowice)
Paweł Stadnik (Gwiazda Maćkowice)
Łukasz Sedlaczek (Gwiazda Maćkowice)
Arkadiusz Zięba (Gwiazda Maćkowice)
Paweł Krztoń (Gwiazda Maćkowice)
Paweł Jasiewicz (Gwiazda Maćkowice)
Piotr Szyndlar (Gwiazda Maćkowice)
Krystian Cielewicz (Błyskawica Łuczyce)
Kamil Majchrowski (Błyskawica Łuczyce)
Tomasz Bednarz (Błyskawica Łuczyce)
Janusz Baran (Błyskawica Łuczyce)
Przemysław Kasprzyk (Rada Orzechowce)
Karol Domaradzki (Fort Jaksmanice)
Mateusz Koralewicz (Fort Jaksmanice)
Patryk Serwański (Fort Jaksmanice)
Łukasz Wojdyło (Fort Jaksmanice)
Piotr Mazur (Fort Jaksmanice)
Bramki samobójcze:
Jacek Bednarz (Błyskawica Łuczyce)
Krystian Stachura (Rada Orzechowce)
Daniel Gajda (Fort Jaksmanice)
Paweł Łakomski (Jawor Nehrybka)
|
|||
|
UKS Unia Fredropol | 1:4 | LKS Nakło |
2024-03-24, 15:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 18 | ||||||||||||||||||||||||
|
GG: 10811759
Brak aktywnych ankiet. |